Ranking najlepszych środków na odchudzanie

Ranking najlepszych środków na odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Acetyl L-Karnityna w odchudzaniu

Szczupła, zgrabna sylwetka to jeden z największych atrybutów atrakcyjności fizycznej, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Niestety, tryb życia prowadzony przez większość z nas skutecznie utrudnia utrzymanie zdrowej wagi. Coraz większy odsetek osób cierpi na nadwagę oraz otyłość, to jeden z największych problemów współczesnej cywilizacji.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na radykalne zmiany w swojej codziennej rutynie albo brakuje Ci na to motywacji, warto wspomóc się specjalnymi środkami na odchudzanie. Zawierają składniki pozwalające na szybszą przemianę materii i w rezultacie spalanie zbędnego tłuszczu. Jednym z najczęściej występujących składników w tego rodzaju preparatach jest Acetyl L-Karnityna. To tą substancją zajmę się w poniższym artykule. Na początek jednak chciałbym przedstawić działanie zwyczajnej L-Karnityny.

L-Karnityna

Substancja ta od lat jest wykorzystywana do przyspieszania spalania tłuszczu. Prawie każdy, kto miał do czynienia z ćwiczeniami na siłowni, zażywał ją, aby zlikwidować nadmiar tłuszczu i wspomóc jego przemianę na mięśnie. L-Karnityna nie jest szkodliwa dla naszego organizmu, znajduje się w nim naturalnie. Powstaje w wątrobie oraz w nerkach. Zwiększenie poziomu L-Karnityny pozwoli nie tylko na pozbycie się tłuszczu, ale także na zwiększenie poziomu energii. Nic dziwnego, że substancja ta znajduje się w wielu suplementach diety. Wykorzystywana jest zarówno w suplementach wspomagających odchudzanie, jak i tych, które są przydatne dla osób praktykujących ćwiczenia siłowe.

Jeszcze silniejszy Acetyl L-Karnityna

Acetyl L-Karnityna to jeszcze silniejsza odmiana opisanego wyżej związku. Jest nie tylko mocniejszy w działaniu odchudzającym, ale zapewnia także szereg dodatkowych efektów, dzięki czemu znajduje szersze zastosowanie w medycynie. Acetyl L-Karnityna pomaga utrzymać odpowiedni poziom dopaminy w mózgu, dzięki czemu jest pomocna w powstrzymywaniu choroby Parkinsona. Stosowana jest także w leczeniu chorób związanych z układem krążenia. Od niedawna zaleca się branie suplementu osobom z cukrzycą, gdyż Acetyl L-Karnityna wspomaga produkcję insuliny.

Zastosowanie Acetylu L-Karnityny w preparatach na odchudzanie

Acetyl L-Karnityna to jeden z najpopularniejszych składników zawartych w suplementach diety wspomagających odchudzanie. Nie jest to zwykle główny składnik aktywny, częściej jest stosowany jako substancja uzupełniająca podstawowe działanie preparatu. Zażywanie Acetylu L-Karnityny jest całkowicie bezpieczne dla Twojego organizmu, substancja nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Który produkt zawierający Acetyl L-Karnitynę mogę szczególnie polecić? Według mnie najlepiej sprawdza się Slimette. Kapsułki te oparte są na działaniu jagody Acai – owocu niezwykle dobrze przyspieszającego metabolizm i wspomagającego odchudzanie. Acetyl L-Karnityna jest jedną z dodatkowych substancji zawartych w preparacie, do innych należą między innymi zielona herbata, papryka Cayenne czy guarana. Regularna kuracja kapsułakimi Slimette pozwala na zrzucenie nawet do ośmiu kilogramów miesięcznie.

Zobacz ranking najlepszych środków na odchudzanie