Ranking najlepszych środków na odchudzanie

Ranking najlepszych środków na odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Dieta kopenhaska na szybkie odchudzanie

Każdy chciałby znać sposób na szybkie odchudzanie. Szybko przytyć to żaden problem, wystarczy przez parę tygodni się objadać, nie ruszać się przy tym, a już zdobędziemy ładnych kilka dodatkowych kilogramów. Wiele osób nawet po zwyczajnych świętach długo dochodzi do wagi sprzed początku. Czasem warto się wziąć w garść i po prostu spróbować schudnąć.

Jednym z najszybszych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest zastosowanie trzynastodniowej diety kopenhaskiej. W ciągu jej trwania można zrzucić bez problemu około sześć kilogramów. Warunkiem jest ścisłe stosowanie się do jej wymogów, jakiekolwiek odstępstwa zniweczą wszelkie wysiłki. W poniższym artykule opiszę plan diety kopenhaskiej oraz postaram się wyjaśnić, jak uniknąć niebezpieczeństwa efektu jo-jo.

Założenia diety kopenhaskiej

Najważniejszą zasadą diety trzynastodniowej jest to, że musisz restrykcyjnie trzymać się jej zasad. W wielu innych planach diet możesz sobie pozwolić na delikatne przekłamania, jednak w tym przypadku ścisłe trzymanie się planu jest niezbędne do osiągnięcia pełnego sukcesu.

Dieta kopenhaska nie jest przeznaczona dla każdego, przede wszystkim, aby się jej podjąć, musisz mieć dobrą kondycję organizmu. Jeśli przechodziłeś ostatnio przez jakieś choroby bądź z innego powodu Twój organizm nie jest w pełni sił, lepiej sobie odpuść, dieta ta może jeszcze bardziej Cię osłabić. Z tego też powodu plan żywieniowy jest raczej przeznaczony dla osób młodych, chociaż nie mogę powiedzieć, żeby to była norma. Osoba pragnąca zastosować dietę kopenhaską powinna mieć niezwykle silną wolę, aby przetrwać trzynaście dni głodówki, a także, by po jej zakończeniu skutecznie walczyć z efektem jo-jo. Osoba taka musi być odpowiedzialna, gdyż dieta trzynastodniowa może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Szczegółowy plan posiłków

Koniec straszenia, pora przejść do konkretów. Poniżej przedstawiam szczegółowy plan diety kopenhaskiej, po raz kolejny powtarzam, jak ważne jest ścisłe stosowanie się do niego.

Dzień pierwszy i ósmy

Śniadanie: kubek kawy, kostka cukru
Obiad: dwa jajka na twardo, gotowany szpinak (100 g), pomidor
Kolacja: duży kotlet, sałata z olejem i cytryną (150 g)

Dzień drugi i dziewiąty

Śniadanie: kubek kawy, kostka cukru
Obiad: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (150 g)
Kolacja: plaster szynki, 2 szklanki jogurtu naturalnego

Dzień trzeci i dziesiąty

Śniadanie: kubek kawy, kostka cukru, grzanka z razowego pieczywa
Obiad: gotowany szpinak, świeży owoc, pomidor
Kolacja: plaster szynki, dwa jajka gotowane, sałata z olejem i cytryną (150 g)

Dzień czwarty i jedenasty

Śniadanie: kubek kawy, kostka cukru
Obiad: tarta marchewka (150 g), jajko na twardo, twarożek naturalny (100 g)
Kolacja: sałatka owocowa (100 g), dwie szklanki jogurtu naturalnego

Dzień piąty i dwunasty

Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną
Obiad: duża chuda ryba
Kolacja: befsztyk, sałata i brokuły (200 g)

Dzień szósty i trzynasty

Śniadanie: kubek kawy, kostka cukru
Obiad: kurczak gotowany (150 g), sałata z olejem i cytryną (150 g)
Kolacja: dwa jajka na twardo, duża marchewka

Dzień siódmy

Śniadanie: kubek herbaty bez cukru
Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa (150 g)
Kolacja: nic

Dodatkowo należy spożywać duże ilości wody niegazowanej, minimum dwa litry dziennie. Nie wolno dojadać, nawet żucie gumy jest zabronione.

Zapobieganie efektowi jo-jo

Największym minusem diety kopenhaskiej jest groźba wystąpienia efektu jo-jo. Organizm po dwóch tygodniach głodówki będzie zmuszał Cię do powrotu do starych nawyków żywieniowy. Aby oprzeć się pokusie jedzenia w nadmiernych ilościach, warto zastosować któryś z suplementów diety na odchudzanie dostępnych na rynku. Ich działanie polega na tym, że zwiększają Twój metabolizm, dzięki czemu nie tyjesz. Z kapsułek, które miałem okazje testować, najlepiej sprawdziło się Slimette. Tabletki te zawierają wyciąg z jagody Acai, jednej z najskuteczniejszych roślin na odchudzanie. Kapsułki pozwolą nie tylko zachować wagę po zastosowaniu diety trzynastodniowej, ale jeszcze dodatkowo schudniesz, nawet do ośmiu kilogramów miesięcznie.

Zobacz ranking najlepszych środków na odchudzanie