Ranking najlepszych środków na odchudzanie

Ranking najlepszych środków na odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Hoodia Gordonii – kaktus skuteczny na odchudzanie

Zjawisko nadwagi dotyka coraz większej części populacji, to jeden z największych problemów współczesnej cywilizacji. Pomysłów na jej pokonanie jest wiele. Oczywiście, można zmienić tryb życia, uprawiać sporty, jednak w dzisiejszym pędzącym społeczeństwie mało kto ma na to czas. Z tego powodu coraz bardziej popularne stały się terapie przy pomocy specjalnych suplementów diety. Ich działanie polega na tym, że zwiększają metabolizm, dzięki czemu można szybko zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Niestety, w tym przypadku problemem jest znalezienie odpowiednich składników do tego rodzaju preparatów. Z obecnie znanych nauce substancji jedną z najskuteczniejszych jest wyciąg z kaktusa Hoodia Gordonii. To właśnie tą rośliną zajmę się w poniższym artykule. Jaka jest jej historia? W jaki sposób działa? Który preparat zawiera czysty wyciąg z kaktusa Hoodia Gordonii? Postaram się udzielić odpowiedzi na te pytania.

Historia Hoodia Gordonii

Kaktus Hoodia Gordonii występuje wyłącznie na pustyni Kalahari znajdującej się w południowej Afryce. Jego specjalne właściwości były wykorzystywane od setek lat wśród miejscowych plemion. Tubylcy zauważyli, że spożywanie soku z kaktusa pozwala na obniżenie łaknienia, dzięki czemu potrzebowali mniej pożywienia. Przez dziesiątki lat nikt się poważnie nie zajął badaniem Hoodia Gordonii, dopiero w 1995 roku grupa naukowców postanowiła bliżej przyjrzeć się działaniu kaktusa. Po paru latach badań udało się odkryć i wyodrębnić aktywny czynnik rośliny. W 2001 roku przeprowadzono pierwsze gruntowne badania na grupie ochotników. Efekty działania Hoodia Gordonii były oszałamiające.

pecjalne właściwości Hoodia Gordonii

Co się okazało w przeprowadzonych badaniach? Osoby przyjmujące aktywny składnik Hoodia Gordonii miały zmniejszone zapotrzebowanie na kalorie, nawet o 1000 kcal w ciągu dnia. Dodatkowo roślina nie wykazuje żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna do stosowania w masowej produkcji. Dawkowanie środków zawierających wyciąg z kaktusa pozwala ostatecznie zmniejszyć zapotrzebowanie organizmu na energię nawet do 60% normalnego poziomu.

W kaktusie Hoodia Gordonii znajdziemy substancje należące do supresantów apetytu. Mowa o molekułach P57. Mają one działanie ograniczające łaknienie. Normalnie mechanizm zaspokajania głodu wygląda w taki sposób, że w trakcie spożywania posiłku wzrasta poziom glukozy w krwioobiegu i uczucie głodu powoli zanika. Molekuły P57 są kilkaset razy bardziej aktywne od glukozy, dzięki czemu połknięcie kapsułki zwierającej tę substancję pozwala oszukać mózg.

Nic dziwnego, że kaktus Hoodia Gordonii stał się obiektem pożądania firm farmaceutycznych z całego świata. Substancja zabijająca głód, a przy tym całkowicie bezpieczna to rewolucja na rynku. Niestety, dojrzewanie rośliny trwa około pięć lat, więc szybko zaczęło brakować jej zapasów. Obecnie znajduje się pod ochroną, a tylko niektóre środki zawierają wyciąg z prawdziwego kaktusa Hoodia, zazwyczaj trafia się na podróbki.

Preparaty zawierające wyciąg z Hoodia Gordonii

Preparaty zawierające wyciąg z afrykańskiego kaktusa są bardzo popularne, na rynku znajdziemy ich kilkadziesiąt. Który jednak wybrać, aby mieć pewność, że będzie zawierał autentyczny wyciąg z Hoodia Gordonii? Osobiście mogę polecić kapsułki Hoodia Gordonii Plus, ich formuła zawiera wysokie stężenie składnika aktywnego. Preparat pozwala na pełne likwidowanie głodu, od teraz będziesz sprawować kontrolę nad swoim apetytem. Kapsułki nie obniżają poziomu energii, co jest częstym mankamentem przy kuracji suplementami diety. Rezultaty regularnego zażywania preparatu są zaskakujące, można zrzucić nawet do ośmiu kilogramów w ciągu miesiąca, bez zmiany trybu życia. Jeśli szukasz szybkiego sposobu na odchudzanie, kapsułki Hoodia Gordonii Plus przeznaczone są właśnie dla Ciebie!

Zobacz ranking najlepszych środków na odchudzanie