Ranking najlepszych środków na odchudzanie

Ranking najlepszych środków na odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak schudła Kate Middleton?

Szczupła sylwetka w dzisiejszych czasach to podstawa atrakcyjności, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Niestety, prowadzony przez większość z nas tryb życia utrudnia znacznie utrzymanie właściwej figury. Coraz więcej osób ma problemy z nadwagą. Niewielu z nas może sobie pozwolić na znaczną zmianę codziennej rutyny, wydaje się nam, że jesteśmy skazani na porażkę. Pamiętaj, nadwaga to nie wyrok. Jeśli zastosujesz się do odpowiedniej diety, szybko zobaczysz efekty swoich działań.

Dzisiejsze ideały piękna są nam podsuwane przez otaczające nas ze wszystkich stron media. Staramy się wzorować na postaciach z okładek magazynów bądź na gwiazdach telewizyjnych. Należy jednak pamiętać, że ich wizerunki są zazwyczaj sztucznie poprawiane, a prawdziwy ideał nie istnieje. Czasem jednak porównywanie się do sławnych osób ma sens, jako przykład podam Kate Middleton, która rok temu została żoną księcia Williama.

Kate Middleton i jej sposób na schudnięcie

Wszyscy słyszeli o ślubie księcia Williama i Kate Middleton. Uroczystość była naprawdę huczna i wspaniała, a Kate wyglądała olśniewająco. Prawie każdy zauważył u panny młodej odmianę. Przed ślubem była po prostu ładną dziewczyną, ale o trochę pucołowatych kształtach. W trakcie ceremonii zobaczyliśmy szczuplutką Kate, zupełnie chudszą, niż w okresie narzeczeństwa. Co więcej, nie były to sztuczki grafików, panna młoda schudła do ślubu aż jedenaście kilogramów. Jak to możliwe?

Wielu pewnie pomyśli, że to wina stresu związanego z przygotowaniami do ślubu. Kate Middleton miała jednak tak wielki sztab pomocników, że nie musiała się zbytnio przemęczać. W takim razie co było głównym czynnikiem, który sprawił, że Kate zrzuciła aż 11 kilogramów? Nieoficjalnie mówi się, że przyszła panna młoda przeszła na dietę białkową, opracowaną przez znanego dietetyka Pierre Dukana.

Zasady działania diety Dukana

Dieta Dukana to jedna z najbardziej rewolucyjnych metod odchudzania opracowanych w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Składa się z czterech etapów. W fazie uderzeniowej spożywa się tylko i wyłącznie produkty białkowe o zawartości tłuszczu 4-5%. Dodatkowo należy pić dużo wody, herbat, a nawet wszelkiego rodzaju napojów bez zawartości cukru. Etap ten trwa dziesięć dni, jeść można między innymi ryby, owoce morza, chude wędliny, mięso z kurczaka i indyka (najlepiej wyłącznie piersi), a także jajka i chudy nabiał. Co do płynów, nie zaleca się picia więcej niż półtora litra dziennie.

Kolejny etap to faza równowagi. Do posiłków opartych wyłącznie na białkach dołączamy powoli warzywa. Wygląda to tak, że jednego dnia jemy warzywa i białka, a kolejnego same białka. Stosujemy tę huśtawkę aż do osiągnięcia idealnej wagi.

Trzecia faza to faza utrwalenia. Jej zadaniem jest uniknięcie efektu jo-jo, który jest zagrożeniem przy stosowaniu każdej diety czasowej. Długość trwania tego etapu jest zmienna, powinien trwać dziesięć dni na każdy zrzucony kilogram. W trakcie trwania fazy utrwalenia można do posiłków włączyć produkty skrobiowe, pełnoziarniste pieczy, a także owoce. Dukan pozwala na zjedzenie dwa razy w ciągu tygodnia dowolnego posiłku, nazywa go królewską ucztą. Jeden dzień w ciągu tygodnia należy przeznaczyć na spożywanie wyłącznie produktów białkowych.

Ostatnia faza nosi nazwę białkowych czwartków. Powinna trwać aż do końca życia. W trakcie tego etapu możemy już jeść, na co tylko mamy ochotę. Należy przy tym pamiętać, aby jeden dzień w tygodniu (Dukan proponuje czwartki, stąd nazwa etapu) przeznaczyć wyłącznie na produkty białkowe. Dodatkowo zaleca jedzenie otrębów, mniej więcej trzy łyżki dziennie. Dokładne stosowanie się do diety Dukana pozwala na osiągnięcie niebywałych rezultatów.

Kapsułki na odchudzanie jako wspomagacz diety Dukana

Zmienianie trybu życia i stosowanie diety Dukana może być ciężkie dla wielu osób. Kolejne fazy wymagają poświęceń i samokontroli, której brak wielu z nas. Z tego powodu warto zainteresować się ofertą producentów oferujących specjalne suplementy diety na odchudzanie. Szczególnie polecam kapsułki Slimette, ich formuła została oparta na działaniu jagody Acai. Środek ten pozwala na przyspieszenie spalania materii bez utraty energii. Dzięki regularnemu spożywaniu kapsułek można zrzucić nawet do ośmiu kilogramów miesięcznie. Bez problemu osiągniesz sylwetkę Kate Middleton.

Zobacz ranking najlepszych środków na odchudzanie