Ranking najlepszych środków na odchudzanie

Ranking najlepszych środków na odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Skuteczne sposoby na płaski brzuch

Szczupła sylwetka to podstawowy atrybut piękna w dzisiejszych czasach, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wiele osób jest postrzeganych za całkiem szczupłych, mają jednak trochę odstający brzuszek. Nic dziwnego, to właśnie na brzuchu gromadzi się większość odkładanego tłuszczu. Sprawienie, żeby stał się ładny i płaski, w większość przypadków może być po prostu za trudne.

Całe szczęście istnieje wiele metod pozwalających na osiągnięcie idealnego, płaskiego brzucha. Poniżej postaram się opisać kilka najpopularniejszych, a zarazem najbardziej skutecznych. Zacznę od krótkiego omówienia nawyków żywieniowych, jakich powinniśmy nabrać, jeśli chcemy schudnąć, następnie omówię szereg ćwiczeń na płaski brzuch. Na koniec zostawiam kwestię suplementów diety na odchudzanie, które także mają niebagatelny wpływ na stan brzucha.

Zmień nawyki żywieniowe

Co jeść, aby żyć zdrowo i szybko schudnąć? Pewnie znasz te rady, jednak naprawdę polecam zastosowanie się do nich, to jeden z najszybszych sposobów na płaski brzuch. Przede wszystkim musisz zrezygnować ze spożywania produktów bogatych w nasycone tłuszcze zwierzęce, dotyczy to także smażenia w oleju zwierzęcym. Zamiast tłustego mięsa jedz piersi z indyka lub kurczaka, jeśli lubisz, przerzuć się na ryby, są obfite w zdrowe kwasy omega-3. Unikaj słodyczy, za to włącz do diety owoce i warzywa. Co do pieczywa, wybieraj wyłącznie pełnoziarniste wypieki, biały chleb jest Twoim wrogiem. Staraj się ograniczyć słodkie napoje, lepiej pić zwyczajną wodę, świetnie oczyszcza organizm. Jedz pięć razy dziennie, ale za to mniejsze posiłki, w ten sposób przyspieszysz metabolizm i unikniesz wzdętego brzucha.

Specjalne ćwiczenia na brzuch

Jakie ćwiczenia mogę polecić na brzuch? Na Twoim miejscu zacząłbym od standardowych brzuszków. Połóż się na plecach, ręce zapleć za głową, nogi ugnij w kolanach. Zacznij odrywać tułów do pozycji siedzącej, bez odrywania nóg od podłoża. Rób serie po trzydzieści brzuszków.

Najlepszym zestawem na mięśnie brzucha jest jednak Aerobiczna Szóstka Weidera. To specjalny zestaw sześciu ćwiczeń, które wykonuje się przez kolejne sześć tygodni. Na początku mogą się wydawać banalne, jednak szybko dochodzi do zwiększenia ilości serii, po jakimś czasie może odczuwać mocne zmęczenie. Ćwiczenia należy wykonywać codziennie, nie należy odpuścić nawet jednego dnia. Jeśli nie uprawiasz aktywności fizycznej regularnie, prawdopodobnie nie masz szans na przejście całego sześciotygodniowego cyklu, ale nie załamuj się, mało kto potrafi tego dokonać.

Kapsułki odchudzające

Ze swojego doświadczenia mogę polecić również różnego rodzaju kapsułki odchudzające. Ich działanie opiera się na różnych zasadach. Niektóre środki sprawiają, że przyspiesza metabolizm, dzięki czemu dochodzi do szybszego spalania tłuszczu. Inne preparaty należą do grupy tak zwanych supresantów apetytu. Ich działanie opiera się na tym, że dochodzi do oszukania obszaru mózgu odpowiedzialnego za odczuwanie głodu. Dzięki temu jesz rzadziej i mniej.

Środki na odchudzanie mają bardzo zróżnicowany skład, każdy producent szuka własnej metody na dotarcie do celu, jakim jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Z preparatów, z którymi miałem do czynienia, najlepiej sprawdził się Slimette. Kapsułki te szybko pozwalają na odchudzanie brzucha, regularne zażywanie pozwala na zrzucenie nawet do ośmiu kilogramów miesięcznie. Tabletki Slimette mają w składzie wiele aktywnych substancji, najważniejszą z nich jest jednak jagoda Acai, która zdobyła olbrzymią popularność w ostatnich latach.

Zobacz ranking najlepszych środków na odchudzanie